30 dienų pinigų grąžinimas

Nemokamas pristatymas virš 50

Parašyk mums: labas@monti.lt
Dėlionės
Pirkti
Mediniai žaislai
Pirkti
Vaidmenų žaidimai
Pirkti

Naujienos

Kodėl mes?

Esame dvi mažų vaikų mamos, susidūrę su problemomis ieškant kitokių, įdomių žaislų vaikams. Visapusiškai lavinančių ir įtraukiančių vaikus. Taip gimė monti.lt su meile atrinkti ir patikrinti žaislai, leidžiantys pažinti pasaulį žaidžiant.

Montessori metodologija – tai daugiau nei šimtmetį gyvuojanti daktarės Maria Montesori sukurta metodologija, kuria remiantis pasaulyje veikia daug ikimokyklinio ir mokyklinio mokymo įstaigų. Ši Monttesori metodologija sparčiai populiarėja ir Lietuvoje.

Pagrindiniai Montessori metodologijos aspektai:

-vaikų savarankiškumo ugdymas, didžiausią dėmesį skiriant jų kognityvinei, emocinei, socialinei ir fizinei raidai

-skatinti vaikus pažinti pasaulį ir mokytis žaidžiant

Montessori žaislai – įvairių rūšių dėlionės, instrumentai ir mokymosi įrankiai. Paprastos formos, spalvos ir elementai džiugina vaikus ir atskleidžia daug skirtingų žaidimo galimybių, lavinant skirtingas raidos sritis. Tokie lavinamieji žaislai ne tik skatina kūrybingumą, motorinius gebėjimus, bei smalsumą. Jie taip pat lavina jausminį spektrą, lingvistinius gebėjimus.

Smulkiosios motorikos įgūdžiai yra atsakingi už smulkių daiktų  paėmimą, laikymą ir valdymą. Pavyzdžiui, norint paimti kreidelę, ją laikyti ir perkelti į kitą vietą, naudojama smulkioji motorika. Taip pat smulkioji motorika reikalinga suverti karoliukus, karpyti žirklėmis ar surišti batų raištelius. Smulkiosios motorikos veikla apima rankų miklumą ir dažnai reikalauja koordinuoti rankų ir pirštų judesius su akimis, o tai yra žinoma kaip rankų ir akių koordinacija. Smulkiosios motorikos lavinimas yra labai svarbus kalbos tobulėjimui. Lavinant smulkiąją motoriką, vaikas greičiau išmoksta ir atsimena naujus žodžius, anksčiau pradeda kalbėti aiškiais, sudėtingais ir ilgais sakiniais. Lavinant smulkiąją motoriką, vėliau vaikams lengviau sekasi išmokti skaityti. Manome, kad lavinti smulkiąją motoriką labai svarbu, taigi siūlome platų žaislų skirtų smulkiajai motorikai lavinti ČIA.

Populiariausios prekės

Nemokamas pristatymas

Užsakymams virš 50€

30 dienų pinigų grąžinimas

Negavus ar grąžinus prekę grąžinsime pinigus

Saugus atsiskaitymas

Bankinis pavedimas / MasterCard / Visa